Bramy wjazdowe automatycznie składane

Rozwiązanie systemowe chronione prawem patentowym nr Ru-62082

W powszechnym użytku występują 2 rodzaje bram: przesuwne i skrzydłowe. Konstrukcje te posiadają swoje charakterystyczne cechy, które uwypuklają się przy ich automatyzowaniu. Główne zalety bramy przesuwnej to minimalizacja przestrzeni pracy (gdy zamontowana jest w lini ogrodzenia), niepodatność na wiatr i wynikające z samego toru ruchu ryglowanie. Niestety długa i swobodna, nieprawidłowo wykonana kratownica, pod wpływem czasu i zmiennych warunków atmosferycznych, wykazuje tendencje do deformacji, co powoduje ogromne naciski na rolki prowadzące. Zimą, gdy układ jezdny jest dodatkowo oszroniony i zaśnieżony, powstają opory, które mogą zablokować przesuw. Wymagany jest więc mocno przewymiarowany silnik. Brama skrzydłowa równoważy swoją masę przy minimalnych oporach tarcia.

Tej fundamentalnej zalecie, przeciwstawiają się kłopoty z ryglowaniem zamkniętej siłownikami bramy, potrzeba dużego terenu (wynikającego z zasięgu skrzydeł), podatność na silny wiatr. Problemy te rozwiązuje nasz produkt: BRAMA WJAZDOWA AUTOMATYCZNIE SKŁADANA. Dzięki "harmonijkowemu" ruchowi wykorzystuje ona wszystkie zalety zarówno bramy skrzydłowej, jak i przesuwnej, eliminując ich wady. Charakteryzuje się całkowitym zrównoważeniem masy, przy minimalnych oporach tarcia (bez względu na warunki atmosferyczne), potrzebą niewielkiej przestrzeni do pracy skrzydeł i to jedynie w świetle bramy. Ryglowanie wynika z toru ruchu. Cechy te, to efekt bardzo korzystnej mechaniki tego nowego, oryginalnego rozwiązania bramy wjazdowej.

Standardowe doposażenie jej we wszystkie możliwe i sensowne urządzenia oraz wykonanie całości we własnym zakładzie produkcyjnym spowodowało, że nasza BRAMA WJAZDOWA AUTOMATYCZNIE SKŁADANA to :

Wygoda

Pełne bezpieczeństwo

Wysoka jakość wykonania

Schemat otwierania bramy

Brama Automatycznie Składana zamknięta


Brama Automatycznie Składana w ruchuBrama Automatycznie Składana otwarta

STRONA GŁÓWNAO FIRMIEOFERTAREALIZACJESERWISE-SKLEPKONTAKT Wykonanie - Designspektrum Łódź
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X