Bramy skrzydłowe i przesuwne

Brama skrzydłowa równoważy swoją masę przy minimalnych oporach tarcia. Tej fundamentalnej zalecie, przeciwstawiają się kłopoty z ryglowaniem zamkniętej siłownikami bramy, potrzeba dużego terenu (wynikającego z zasięgu skrzydeł), podatność na silny wiatr.

Brama przesuwna, główne zalety to minimalizacja przestrzeni pracy (gdy zamontowana jest w lini ogrodzenia), niepodatność na wiatr i wynikające z samego toru ruchu ryglowanie. Niestety długa i swobodna, spawana kratownica, pod wpływem czasu i zmiennych warunków atmosferycznych, wykazuje tendencje do deformacji, co powoduje ogromne naciski na rolki prowadzące. Zimą, gdy układ jezdny jest dodatkowo oszroniony i zaśnieżony, powstają opory, które mogą zablokować przesuw. Wymagany jest więc mocno przewymiarowany silnik.

By sprostać tym wymaganiom niedopuszczalne są żadne uchybienia zarówno w procesie projektowania jak i produkcji. Brama wytworzona w sposób prymitywny nie daje jakiejkolwiek gwarancji na bezpieczne i komfortowe użytkowanie. Nasze wieloletnie doświadczenie, dogłębna analiza usterek bram oraz duży, cały czas powiększany zasób wiedzy na temat konstrukcji stalowych, jakimi są bramy, pozwalają nam na wyprodukowanie niezawodnej, bezpiecznej, wygodnej w codziennym użytku, trwałej bramy. Zarówno do bram skrzydłowych jak i przesuwnych oferujemy kompletne napędy (z pilotem).

 

Oferujemy:

- bramy na wymiar o dowolnym wzorze

- bramy z  wypełnieniem określonym w naszym katalogu

- kompleksowy montaż "pod klucz"

- prace ziemne, betonowe itp.

- doradztwo techniczne

- transport i montaż naszych produktów na terenie całego kraju

STRONA GŁÓWNAO FIRMIEOFERTAREALIZACJESERWISE-SKLEPKONTAKT Wykonanie - Designspektrum Łódź
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X