Ogrodzenia

Ogrodzenia z pustaków łupanych

 Oferujemy państwu ogrodzenia z pustaków łupanych, wytwarzane z betonu w oparciu o technologię wibroprasowania na w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej. Dzięki produkcji opartej na nowoczesnej technologii ogrodzenie wykonane z pustaków łupanych charakteryzuje się dokładnym wykonaniem, wyrafinowanym wyglądem a także wysoką wytrzymałością.

Konstrukcja pustaków pozwala na szybkie łączenie elementów względem siebie oraz eliminuje czasochłonny proces spoinowania i fugowania montowanego ogrodzenia zapewniając tym samym fenomenalny efekt wizualny w budownictwie nowoczesnym jak i tradycyjnym. Bloczki o łupanej strukturze posiadają ozdobne, łupane lico, które imituje kolorem i strukturą naturalny kamień. Doskonała jakość barwionego w masie betonu wzbogaconego kruszywem, gwarantuje nienaganny wygląd ogrodzenia na lata. Powierzchnia doskonale prezentuje się podświetlona – nadaje ogrodzeniu niepowtarzalny charakter. Wykorzystywane są do budowy ogrodzeń jako słupki ogrodzeniowe oraz materiał na podmurówki, a także jako mury oporowe. Wykończenie systemu ogrodzeniowego zapewniają subtelne daszki dwu- i czterospadowe dostępne w wielu kolorach.

 ogrodzenia łupane

Więcej zdjęć >>>

 

Ogrodzenia gabionowe

Oferujemy Państwu ogrodzenia gabionowe. Nowoczesne ogrodzenie oparte na pięknym, naturalnym kamieniu umieszczonym w stalowych, ocynkowanych koszach.

Konstrukcję ogrodzenia stanowią stalowe słupy, ukryte pod kamieniami zabezpieczone warstwą cynku przed korozją. Ogrodzenie łatwo jest utrzymać w czystości. Wszelkie zabrudzenia (osad, kurz, pył, błoto itp.) można usuwać za pomocą myjki ciśnieniowej a nawet zwykłego węża ogrodowego.   Ogrodzenie gabionowe to inwestycja na długie lata.

Więcej zdjęć >>>

 

Ogrodzenia sztachetowe

Przęsła ogrodzeniowe do samodzielnego montażu składające się ze sztachet kompozytowych, drewnopodobnych WPC zamocowanych na ramce wykonanej ze STALI NIERDZEWNEJ.

Kompozyt WPC (Wood Polymer Composites) to wytworzony z termoplastów i rozdrobnionego drewna nowatorski materiał. Jest to wynik wieloletnich prac człowieka nad utworzeniem syntetycznego drewna, które byłoby odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, nie tracąc przy tym cech, dzięki którym jest ono tak łatwe w obróbce

Sztachety z kompozytu WPC umocowaliśmy na ramce wykonanej w 100% ze stali nierdzewnej

Połączenie tych dwóch materiałów czyni takie przęsło ogrodzeniem na długie, długie lata.

 

 Ogrodzenie żaluzjowe to dobry pomysł dla kogoś, kto szuka trwałego, dobrze zabezpieczonego przed warunkami atmosferycznymi ogrodzenia, które będzie dodatkowo chroniło posesję przed wzrokiem przechodniów. Ogrodzenie wykonane jest ze sztachet z blachy ocynkowanej oraz z ramki stalowej również ocynkowanej. Całość pokryta jest lakierem polimerowym (proszkowym) w wybranym kolorze z palety RAL.

 

 Niezmiennie pozostają w naszej ofercie przęsła ogrodzeniowe wykonane w całości ze profili stalowych w układzie pionowym oraz poziomym a także ze zdobniczymi elementami kutymi. Przęsło standardowo malowane jest dwukrotnie farba antykorozyjną. Opcją jest ocynk i/lub lakier proszkowy.

 Więcej zdjęć >>>

 

Panele ogrodzeniowe

  W naszej ofercie posiadmay panele ogrodzeniowe, wraz z słupkami oraz pozostałymi akcesoriami potrzebnymi do wykonania ogrodzenia. Ogrodzenia z paneli cenione są za łatwość montażu, trwałość, estetykę oraz niską cenę.

Konkurencyjne ceny!

 

Element ogrodzeniowy "Delta"

SAMONOŚNY ELEMENT OGRODZENIOWY "Delta"

Rozwiązanie systemowe chronione prawem patentowym nr Wp-9653
Samonośne (bez słupków!) ogrodzenie "Delta" to nowość na rynku. Owa samonośność wynika z pochylenia sztachet w kształt delty, solidnego związania dołu żelbetową podmurówką, a góry - optymalnie wspawanym płaskownikiem. Niewiele, a rewolucja w mechanice konstrukcji ogrodzenia. Tutaj nie potrzeba słupków - całe ogrodzenie przenosi siły łamiące i jest bardzo odporne na dewastację i sforsowanie. Samonośność umożliwia również prefabrykację kompletnych elementów ogrodzeniowych. Gwarantuje to nieosiągalną na placu budowy jakość i niską cenę. Tylko warunki zakładu produkcyjnego pozwalają nam na:

Dzięki temu udało nam się uzyskać całkowitą odporność Ogrodzenia "Delta" na warunki atmosferyczne. Technologia czyszczenia stali oraz jej malowania zanurzeniowego zapewniają nieporównywalnie lepsze zabezpieczenie antykorozyjne niż w przypadku ręcznie malowanych ogrodzeń. Gotowa podmurówka z wibrowanego betonu, całkowicie pokryta warstwą impregnatu oraz montaż Ogrodzenia "Delta" uwzględniający dylatacje, zabezpiecza beton przed pękaniem, kruszeniem, pokrywaniem go przez grzyby, mchy itp. Również seryjna produkcja oraz brak słupków, które są głównym kosztem zwykłych ogrodzeń, mają bezpośredni wpływ na niską cenę oraz niepowtarzalną jakość produktu.

Elementy "Delta" dostarczamy ofoliowane, na zwrotnej palecie (12 szt.- 8 mb.).

Ogrodzenie można stosować przy spadku terenu do 10%. Może ono zawierać elementy ozdobnej metaloplastyki "Delta-ozdoba". Narożniki realizowane są w formie łuków lub załamań, dzięki zestawowi "Delta-narożnik".

Elementy Ogrodzeniowe "Delta" standardowo malowane są na kolor czarny, natomiast podmurówki Elementów Ogrodzeniowych "Delta" pokrywane są impregnatem w kolorze antracyt.

Nowość to ogrodzenie Delta wzbogacone o podmurówkę wykonaną z kosza gabionowego, którego zasypujemy kamieniem o odpowiedniej granulacji i wybranym kolorze / rodzaju.

 Więcej zdjęć >>>

 

STRONA GŁÓWNAO FIRMIEOFERTAREALIZACJESERWISE-SKLEPKONTAKT Wykonanie - Designspektrum Łódź
Nasza strona korzysta z technologii cookies, w celu badania statystyk odwiedzin.X